RAZEM JESTEŚMY SILNIEJSI.

Nie chcemy byś była/był sam w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Grudziądzki zespół bądź chór przyjdzie do Ciebie do domu i zaśpiewa z Tobą kolędy.

O nas

Fundacja Rodziny Dejewskich FORTIOR IN UNUM im. Elisabeth M. Pohler

kontynuuje ideę niesienia pomocy potrzebującym, którą zapoczątkowała w latach ’80 XX wieku Elżbieta Maria Dejewska, zd. Pohler organizując transporty leków i żywności z Niemiec do Polski. Mając na względzie jej trudną historię i osobiste doświadczenia okresu powojennego, jak również postawę życiową i wyznawane przez Elżbietę Dejewską wartości, Fundacja prowadzi działalność w zakresie niesienia pomocy potrzebującym, w szczególności wykluczonym i prześladowanym, edukacji dzieci i młodzieży, promuje wartości takie jak poszanowanie godności ludzkiej, wolność, demokracja, równość, praworządność, poszanowanie praw człowieka, w tym praw mniejszości.

Samotność

Co trzeci Polak powyżej 75. roku życia mieszka sam.

U 42% badanych osób w wieku powyżej 85 lat obserwuje się objawy depresji.

Kobiety w wieku 60+ częściej niż mężczyźni mieszkają samotnie.

Źródło: https://www.szlachetnapaczka.pl/raport-o-samotnosci

Jak to działa?

Zaproś nas

KOLĘDOWA MOC. RAZEM JESTEŚMY SILNIEJSI!

Potwierdź termin

Na 3 dni przed wybranym przez Ciebie terminem, wyślemy Ci SMS bądź zadzwonimy do Ciebie. Chcemy potwierdzić, że się wkrótce spotkamy i będziemy mogli dla Ciebie zaśpiewać lub zagrać.

Przyjmij nas

Przyjdziemy do Ciebie we wskazanym dniu i godzinie. Z wielką radością zaśpiewamy lub zagramy dla Ciebie w Twoim domu. Mamy nadzieję, że nasza muzyka zostanie z Tobą na dłużej.

KOLĘDOWA MOC. RAZEM JESTEŚMY SILNIEJSI!

Uczestnicy

Patronat honorowy

Partnerzy

Partnerzy medialni

Sponsorzy

KOLĘDOWA MOC. RAZEM JESTEŚMY SILNIEJSI!